Forum
 

Górnik nie przejmuje się zakazem transferów

Nad Górnikiem Zabrze wciąż wisi zakaz dokonywania transferów. Tak orzekł czwartkowy Wydział Dyscypliny. Tylko, że Górnik specjalnie nie przejmuje się ustaleniami tego gremium. - Zapytali mnie czy planujemy jakiś transfer: Powiedziałem, że nie i usłyszałem - kara... Szkoda gadać. Myślę, że sobie z tym poradzimy, bo - powtarzam - werdykt jest absurdalny, skoro Rafała Niżnika i Marcio Andracica regularnie spłacamy. Mówimy o niespełna 20 tysiącach złotych, a Lubin od kwietnia zalega nam 180 tysięcy za Mateusza Bukowca. Był nakaz natychmiastowego przelania pieniędzy, tymczasem cały czas czekamy. To Wydziału Dyscypliny nie interesuje. Na szczęście jego rola dobiega końca - twierdzi Zbigniew Koźmiński, prezes Górnika. Wczoraj do klubu dotarł faks z informacją o wyroku WD.
Klub czeka jeszcze na uzasadnienie tej decyzji. Czeka i planuje dokonanie kolejnych... transferów. Dwóch Seneglaczyków ma dotrzeć do Zabrza jeszcze w tym tygodniu. Gucye Ndende i Abdullah Fall załatwiają ostatnie formalności, powinni niebawem dostać wizę. Ich transfer pilotował jeszcze Marek Koźmiński. - Mamy informacje, że to piłkarze gotowi do gry od zaraz. Z drugiej strony dmuchamy na zimne i wiemy, że menedżerowie nie do końca są wiarygodni. Przyjdą, potrenują... Na bilet lotniczy jeszcze nas stać, a ich pobyt w Polsce nic nas nie będzie kosztował - mówi prezes Koźmiński, którego prawdopodobnie nie będzie na najbliższych derbach Górnika z Odra Wodzisław. - Wybieram się na krótki urlop do Włoch - kończy prezes Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online