Kontuzja Grzegorza Jakosza

Można go bez przesady nazwać odkryciem pierwszej części sezonu. Grzegorz Jakosz wszedł na stałe do podstawowego składu Górnika Zabrze i z meczu na mecz zbierał coraz lepsze recenzje. Strzelił już także gola w ekstraklasie. Ale w Płocku dopadł go pech.
W walce o górną piłkę został trafiony łokciem przez rywala. Nie upadł, nie wzywał lekarza. Bolało, ale zaciskał zęby i grał do końca. Dopiero w szatni okazało się, że stan jest poważny. Groziło pęknięciem zatoki. Zrobił się krwiak. Powstała opuchlizna. Drugą połowę zabrzański obrońca oglądał w roli widza. Bardzo się denerwował, a po meczu ogromnie martwił. Jego drużyna przegrała mecz, w którym powinna wygrać, bo miała mnóstwo sytuacji strzeleckich. A on w niedzielę zamiast odpoczywać musiał pojechać do szpitala w Piekarach Śląskich na konsultację medyczną. - Lekarz stwierdził złamanie ściany przedniej zatoki szczękowej po stronie lewej. W poniedziałek mam mieć kolejną konsultację. Czekają mnie dwa tygodnie przerwy.
Warto dodać, że w piątkowym meczu z Legią Warszawa nie zagra również Kazimierz Moskal, który w Płocku otrzymał czwartą żółta kartkę.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online