Forum
 

Joao Paulo w Cracovii!

Joao Paulo (z prawej)Wielki ruch w interesie panował wczoraj w Zabrzu. W pierwszym dniu po powrocie z urlopu prezes Górnika Zbigniew Koźmiński ostro zabrał się do pracy. Pozyskał pięciu zawodników, sprzedał trzech. Najważniejszą informacją jest ta, że do Cracovii odeszli Joao Paulo, Paweł Wojciechowski i Wojciech Okińczyc. Szczególnie strata dwóch pierwszych może okazać się znacząca - Brazylijczyk był ostatnio w wysokiej formie, strzelił dwa, z pięciu gol, jakie w tym sezonie zdobył zespół Marka Wleciałowskiego. Wojciechowski leczy obecnie uraz oka, którego nabawił się w spotkaniu z Bełchatowem, ale należał do ważnych postaci w defensywie.
- Taki jest interes szkoleniowy i organizacyjny klubu - twierdzi Koźmiński.
W wymianie z szerokiej kadr "Pasów" do Górnika trafili obrońca Tomasz Wacek, który wczoraj obchodził 29. urodziny, oraz o rok młodszy napastnik Marcin Dudziński. Nowy kontrakt podpisał także, grający w górniku w poprzednim sezonie, Czech Marcel Liczka.
W Zabrzu doczekano się jeszcze dwóch Senegalczyków - 22-letni lewy pomocnik Gueye Ndende i 19-letni napastnik Abdullah Fall.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online