Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Czesław Michniewicz (trener Lecha): - Mecz się dobrze ułożył. Prowadziliśmy 1:0 i kiedy Anderson opuścił boisko miałem powody do zmartwień, ale wierzyłem w moją drużyną. Dobrze gramy z kontrataków i wiedziałem, że to jest nasza broń. Właśnie tak padła druga bramka, po rzucie karnym. Ten mecz to kolejne świetne spotkanie Reissa, Gajtkowskiego, Świerczewskiego. Cała drużyna włożyła w spotkanie wiele wysiłku, serca i determinacji. Dziwnie się czułem kiedy w trakcie trwania meczu trójka piłkarzy Górnika rozgrzewała się przy naszej ławce i momentami staliśmy ramię w ramię. Na szczęście kiedy prowadziliśmy 3:0 podeszli z powrotem pod swoją ławkę rezerwowych.

Marek Wleciałowski (trener Górnika): - Dobry, ciekawy mecz. Zwyciężyła mądrość, doświadczenie i rozsądek gospodarzy, którzy mimo osłabienia wyszli obronną ręką. Gratuluję Lechowi, a my musimy się uczyć mądrości.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]