Siedlarz wraca do składu Górnika

Piłkarze Marka Wleciałowskiego, po piątkowym sparingu z Odrą Wodzisław, mieli niedziele i poniedziałek wolny, jednak już dzisiaj zaczynają się szykować do pojedynku z kieleckim Kolporterem.
Młody zespół Górnika musi liczyć się z każdą absencją, więc trenera powinien cieszyć fakt, że do składu wraca 17-letni Marcin Siedlarz. Reprezentant Górnika i kadry Polski do lat 19 i tak wyleciał ze składu drużyny narodowej Michała Globisza, bo w trakcie odbywającego się w Poznaniu międzynarodowego turnieju dostał w trakcie meczu z Anglią czerwoną kartkę i występ młodego piłkarza w ostatnim pojedynku z Czechami jest niemożliwy. Dziś Siedlarz dołączył do zabrzańskiego zespołu, a jutro przyjadą dwaj inni kadrowicze – Paweł i Kamil Królowie, którzy dokończyć mieli normalnie wielkopolską imprezę.
- Chciałem, aby i Królowie dołączyli wcześniej do nas, jednak swoje żale już wyraziłem, a teraz nie ma co martwić się nad rozlanym mlekiem – dodał Wleciałowski. – Kadra ma swoje problemy, my swoje i musimy się skupić na grze Górnika.
Niepokoi mnie trochę kolejna kara dla Siedlarza, który zbyt często dostaje upomnienia. - Marcin musi nad tym pracować – ocenił Marek Wleciałowski. – Powinien poprawić jakość gry, a nie agresję. Ta powinna być uzupełnieniem postawy na boisku, nie zaś jej podstawą. Marcin jest młodym graczem i co do jego zaangażowania w trakcie gry nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń. Ostatnio przeżywał jednak regres formy i stąd może podejmowanie niewłaściwych decyzji.

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]