Nie poddają się

Nie ten przegrywa, kto przegrywa na boisku, ale ten, kto się poddaje. Każdy kolejny mecz to dla nas wyzwanie i zamierzamy je podejmować - w ten sposób trener Górnika Marek Wleciałowski przekonuje, że zabrzańska jedenastka tej jesieni pokusi się jeszcze o jakieś punkty.
W sobotę Górnik, po bardzo słabej grze, przegrał z Koroną Kolporterem 0:3 i była to jego druga z rzędu przegrania w rozgrywkach w tych rozmiarach. - Nasz Fundament kadrowy został ostatnio mocno zachwiany, ale pocieszającej jest to, że na najbliższy mecz we Wronkach do składu wróci Błażej Radler i prawdopodobnie Artur Prokop - dodaje szkoleniowiec.
Dzisiejsze zajęcia Górnika poprowadzą asystenci Wleciałowskiego, który przebywa w Warszawie na kursie trenerskim I klasy i do Zabrza wróci dopiero w środę.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online