Wlecialowski po meczu z Radomiakiem: Siła tkwi w prostocie

Po meczu z Radomiakiem Radom trener Górnika Marek Wleciałowski na kilka minut zamknął się w szatni ze swoimi piłkarzami. Na konferencji prasowej powiedział: - Wygrał zespół, który miał namiastkę sytuacji, a potrafił je wykorzystać. Oczywiście jestem jednak niezadowolony z postawy swojego zespołu, gdyż popełniliśmy zbyt dużo kardynalnych błędów w defensywie. Obieraliśmy też trudniejsze rozwiązania taktyczne niż gospodarze. Jak pokazał ten mecz, siła tkwi w prostocie. 

Mieczysław Broniszewski: Zespół jest zadowolny z tego co osiągnął, my również. Przeszliśmy do następnej rundy. Wiadomo, że Górnik Zabrze to jest jedna z lepszych firm w polskiej piłce. Wygrana według mnie jest jak najbardziej zasłużona. Zawodnicy się dziś naprawdę dużo nabiegali, a sytuacje które stworzyli do przerwy wykorzystali w 100 %. Natomiast w drugiej połowie przy wyniku 3:0 graliśmy nie tyle asekuracyjnie, tylko tak żeby nie stracić bramki. Chociaż w II połowie też mieliśmy dobre sytuacje i gdyby było więcej precyzji to mogliśmy jeszcze coś strzelić. Cieszymy się i gramy w następnej rundzie z Lechem Poznań.

źródło: Gazeta Wyborcza / Radio RekordRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]