Motyka nie zamierza karać Siedlarza i Królów

Jak już informowaliśmy, Marcin Siedlarz został zdyskwalifikowany przez PZPN na pół roku (w zawieszeniu) oraz ukarany półrocznym zakazem gry w reprezentacji po tym, jak podczas październikowego zgrupowania kadry U-19 w Poznaniu samowolnie wieczorem opuścił hotel, a potem brał udział w bójce na ulicach Poznania. Siedlarz spędził całą noc w policyjnej izbie zatrzymań. Dyscyplinę w kadrze naruszyli wówczas także inni piłkarze Górnika, Kamil i Paweł Królowie. 

Trener Marek Motyka nie zamierza karać zawodników, ani komentować całego zajścia, bo miało ono miejsce poza klubem i w momencie, kiedy nie było go jeszcze na Roosevelta.

– Ale na pewno będę jeszcze z nimi na ten temat rozmawiał. Marcin już wie, że gdyby na mnie trafiło, to w kadrze nie byłoby go już w ogóle. Za moich czasów słowo trenera było święte. Jak mówił, że o tej i o tej godzinie mamy być w łóżkach, to tak było. To jest reprezentacja, nie ma zmiłuj – podkreśla Motyka.

źródło: własne / Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]