Komorniccy o Górniku

Ryszard i Leon Komorniccy, Eugeniusz Budniok oraz przedstawiciele firmy Stewart International Marketing spotkali się dziś z prezydentem Jerzym Gołubowiczem. Gości interesowały możliwości inwestowania na terenie miasta, które docelowo miałyby generować kapitał niezbędny do działalności na rzecz zabrzańskiego sportu, ze szczególnym uwzględnieniem klubu Górnik Zabrze. 
Szczegółowo omówiono stan własności terenów, na których mieści się stadion Górnika, dyskutowano o możliwościach pomocy ze strony miasta wobec potencjalnych właścicieli klubu (szczególnie w perspektywie nowej ustawy o pomocy publiczno prawnej) oraz o możliwych preferencjach podatkowych. Goście uznali, że oferta miasta jest doskonałą zachętą do działań na rzecz zabrzańskiego sportu, a oferowane tereny inwestycyjne mogą stać się motorem rozwijającym infrastrukturę rekreacyjno - sportową.

źródło: zabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]