Zostało pół miliona

"Pomóż Górnikowi - przyjdź na mecz" - z takim apelem zwrócił się do kibiców zabrzańskiej drużyny prezes Zbigniew Koźmiński. Sytuacja zabrzan w tabeli staje się dramatyczna. W lidze przegrali sześć kolejnych spotkań, po drodze odpadli z Pucharu Polski. Górnik pierwszy raz od dawna znalazł się na tym etapie rozgrywek w strefie spadkowej.
- Chcemy by kibic był naszym dwunastym zawodnikiem. Szczególnie teraz chłopcy potrzebują wsparcia. Pomysł jest prosty. Gramy w tym roku jeszcze dwa meczem na naszym stadionie. Zdobycie w nich sześciu punktów jest realne i byłoby dla klubu zbawienne. Dlatego, kto kupi bilet na mecz z Łęczną, ten będzie mógł nabyć bilet na spotkanie z Bełchatowem o 10 złotych taniej niż normalnie. Wystarczy tylko zwrócić w kasie wejściówkę na mecz sobotni - tłumaczy prezes.
Tańsze bilety, wyższe premie... Górnik mimo biedy szuka różnych środków, by w końcówce roku nie znaleźć się na dnie. Do zdobycia jest jeszcze dziewięć punktów, a to oznacza, że na stole leży wciąż jeszcze sporo, bo ponad 500 tysięcy złotych. Tyle piłkarze mają obiecane dostać, "punktując" w trzech ostatnich meczach tego roku.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]