Komornicki znów odwiedził Roosevelta

Wczoraj Roosevelta odwiedził po raz kolejny Ryszard Komornicki w towarzystwie gości, czyli Georga Lawrence'a i Alexa Thomy. - Oglądali papiery klubu, pytali o szczegóły. To akurat dobry pomysł, tylko, że ja podobnie jak chyba nikt poza nimi, nie mam pojęcia kto ma wystartować do przetargu i kupić akcję spółki. Pan Komornicki rozmawiał też z syndykiem, panem Markiem Płachetko. Czasu jest niewiele, a syndyk potwierdził, że czeka na oferty do 30 listopada i tego dnia chce zamknąć przetarg - mówi prezes Górnika Zbigniew Koźmiński.
To o tyle ważne, że "grupa Komornickiego" może chcieć grać na zwłokę. Jeżeli nie będzie chętnych, wówczas cena za akcje na pewno spadnie. Tylko, że chętny może się znaleźć. Wczoraj jeszcze raz dzwonili do Zabrza przedstawiciele farmaceutycznej firmy Aflofarm z Pabianic, o której zainteresowaniu klubem pisaliśmy wcześniej. - Jesteśmy umówieni na przyszły tydzień, mają przyjechać do Zabrza. W grę nie wchodzą poniedziałek i wtorek, bo wtedy jestem w Warszawie - wyjaśnia Koźmiński.
Pojawiają się informacje, jakoby Aflofarm, mający rocznie około 35 milionów przeznaczonych z budżetu na reklamę i promocję, był zainteresowany "wejściem" w klub, ale tylko pod warunkiem zaistnienia w jego nazwie! - Na pewno strona sprzedająca nie zgodzi się, by znikła nazwa Górnik. To przecież największy kapitał spółki, znak rozpoznawalny w całej Polsce i Europie. Można pewnie będzie natomiast rozmawiać o dołączeniu drugiego członu do nazwy. Swego czasu w lidze grała Legia Daewoo Warszawa, choć dla każdego była to zawsze Legia - mówi Koźmiński. - To jednak muszą rozstrzygnąć strony, czyli sprzedający syndyk i kupujący - kończy prezes Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]