Rywale z bramek

Piotr Lech (Górnik) i Andrzej Bledzewski (Łęczna) grali razem w Zabrzu, ale został doświadczony, 38-letni Lech. Bledzewski (28 lat) musiał odejść, choć w Górniku rozegrał 168 meczów, prawie o sto więcej niż jego dzisiejszy konkurent.
Andrzej Bledzewski spędził w Zabrzu pięć i pół roku i właśnie na Roosevelta został pasowany na ligowego bramkarza. Teraz wraca na stare śmieci, by zastopować swój dawny klub, z którym łączy go już tylko sentyment. - To będzie mój trzeci mecz przeciwko zabrzanom. Broniąc w Szczakowiance zremisowałem z Górnikiem 1:1. Z kolei wiosną tego roku przyjechałem do Zabrza z Łęczną i wygraliśmy 3:0. Powtórzyć ten wynik będzie niezwykle trudno, ale może się uda - rozmarzył się nieco "Bledza". - Z obecnej ekipy Górnika znam Jacka Wiśniewskiego, Błażeja Radlera i Tomka Prasnala. Był też Piotr Lech, który jest pewnym punktem w bramce.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]