Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Górnika Łęczna, Dariusz Kubicki: "na pewno gol strzelony na początku ułożył spotkanie. W pierwszej połowie mieliśmy 2-3 sytuacje do wyrównania. Potem gospodarze kontrolowali grę na swoim przedpolu i poszukali szczęścia w kontrach. Martwi mnie ta porażka, bo doznaliśmy jej z zespołem znajdującym się w podobnej punktowo sytuacji. To był mecz o podwyższonym ciężarze gatunkowym. Szkoda więc, że przynajmniej nie udało się zremisować". 

Trener Górnika Zabrze, Marek Motyka: "moi zawodnicy długo czekali na to zwycięstwo. Cieszę się ogromnie, choć w kontekście kolejnych spotkań martwią mnie kontuzje w zespole. Musiałem z konieczności szybko dokonać zmian kontuzjowanych Wiśniewskiego i Liczki. Urazu kolana doznał Lech i drżałem o to, czy dotrwa do końca spotkania. Kamil Król potwierdził golem że warto na niego stawiać. Mam nadzieję, że wyrwaliśmy się ze strefy spadkowej i dalej będziemy wygrywać".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]