Ruch szuka w Zabrzu

Były trener Górnika Zabrze a obecnie chorzowskiego Ruchu, Marek Wleciałowski, widziałby trzech piłkarzy naszego klubu w barwach "niebieskich": Piotra Lecha, Tomasza Prasnala i Artura Prokopa - czytamy w dzisiejszym "Sporcie".
- Były prowadzone luźne rozmowy na ten temat. W końcu to są piłkarze związani z kontraktami. Sytuacja jest jasna. Jeżeli w Zabrzu poprawi się pod względem finansowym, to raczej nikt nie będzie chciał odchodzić, bo nie dostanie w Ruchu tyle, co w Górniku. Jeżeli nie powiedzie się próba ratowania klubu, to oczywiście każdy gracz mający propozycję pracy, dostanie wolną rękę. Musimy być tylko uczciwi wobec ludzi, którzy pracują w tak trudnych warunkach i jak pokazuje tabela, pracują dobrze. Mamy punkt mniej od Płocka czy Arki, gdzie budżet jest kilka raz większy niż w Zabrzu - mówi prezes Górnika Zabrze Zbigniew Koźmiński.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]