Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener GKS BOT Orest Lenczyk: Jak zawsze w Zabrzu wynik meczu był sprawą otwartą do końca. Dawno nie widziałem zespołu, który mając tyle sytuacji nie potrafił zdobyć więcej bramek. Zdobyliśmy jedną i to wystarczyło, bo udało się zagrać na zero z tyłu. Wygraliśmy, a te trzy punkty były nam bardzo potrzebne. W kolejnych spotkaniach zdobycie jednego gola to może być za mało. W Górniku zabrakło dziś Jacka Wiśniewskiego, który był dowódcą w poprzednich meczach (kontuzja) i to nam ułatwiło zadanie. Zrobiło mi się dziś przykro, kiedy wszedłem do szatni. Wyglądała o wiele gorzej niż 40 lat temu, gdy byłem tu jako piłkarz.

Pytany o to, czemu przed końcowym gwizdkiem poszedł do szatni, powiedział: "pomyślałem o wnuku i o tym, że mam dla kogo żyć. A piłkarze beze mnie dadzą sobie radę przez minutę".

Trener Górnika Marek Motyka: Wiedzieliśmy jaki ciężar gatunkowy ma ten mecz. Wygrana pozwoliłaby nam na głębszy oddech przed zimową przerwą. Nie udało się. Mój zespół tworzą młodzi, nieograni piłkarze i dziękuję im za walkę. Sprytu i umiejętności jeszcze brakuje. GKS zagrał bardzo mądrze taktycznie nie pozwalając nam na wiele. Teraz przed nami mecz w Grodzisku z Groclinem i tam spróbujemy odbić sobie dzisiejszą porażkę.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]