Wit Żelazko: Nie było karnego

Krzysztof Słupik popełnił błąd, przyznając rzut karny dla Górnika. Wojciech Szala próbował odebrać piłkę Rafałowi Niżnikowi - powiedział Wit Żelazko - sędziemu wydawało się, że legionista gwałtownie pociągnął ręką zawodnika gospodarzy.
Niestety, popełnił błąd. Na powtórkach wyraźnie widać, że był to atak bark w bark. Niżnik po prostu pajacował. Skorzystał z sytuacji i wykonał jak to mówią piłkarze "padolino". Sędzia Słupik dał się nabrać i podyktował jedenastkę dla Górnika. Szkoda, bo to dobry arbiter, który rzadko popełnia błędy - dodał Żelazko. Za próbę wymuszenia karnego powinien pokazać Niżnikowi żółtą kartkę. To był wypadek przy pracy, ale błędy się zdarzają. Nie widziałem jeszcze protokołu meczowego i nie wiem, co sędzia Słupik w nim napisał. Ogólnie mecz sędziował dobrze. Oczywiście piłkarze mogą powiedzieć, że błąd sędziego wpłynął na wynik końcowy. Legia miała wiele sytuacji na strzelenie bramek i powinna spotkanie wygrać. Górnik nie istniał w tym meczu i zwycięstwo należało się gościom - zakończył były sędzia.

źródło: Życie WarszawyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online