Dwa warianty

Po niedzielnym, pożegnalnym obiedzie, piłkarze Górnika rozjechali się do domów. Większość z nich będzie głównie leczyć kontuzje. Już w środę operacja kolana czeka Jacka Wiśniewskiego. Minimum trzy tygodnie bez piłki musi zaordynować sobie Artur Prokop, a Piotra Lecha czekają zabiegi kręgosłupa. Leczą się także inni zawodnicy. Dziś nie wiadomo jeszcze, kiedy i w jakim składzie osobowym, górnicy spotkają się po Nowym Roku. Propozycje gry z innych klubów mają m.in. Arkadiusz Aleksander, Paweł Król, Piotr Lech i Marcin Siedlarz.

- Mam przygotowane dwa warianty. Jeżeli będą pieniądze na zagraniczne zgrupowanie, to zimowe przygotowania rozpoczynamy 9 stycznia. Jeżeli nie, to będziemy trenować tylko na własnych obiektach od 16 stycznia — mówi trener Marek Motyka.

Dziś na sesji zabrzańskiej Rady Miejskiej radni zdecydują, czy przyznać Górnikowi 200 tysięcy zł pożyczki, którą zaproponuje prezydent miasta Jerzy Gołubowicz.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]