Powiadomieni

W poniedziałek i wtorek trwała "gorąca linia" między kierownikiem Górnika i piłkarzami. Wszyscy musieli zostać powiadomieni, że pierwszy w tym roku trening został przesunięty o trzy dni, czyli z poniedziałku na piątek. - Nie było z tym żadnego kłopotu. Każdy czyta gazety i chłopcy wiedzieli, co może się zdarzyć - mówi kierownik drużyny, Jarosław Barteczko. - Tylko Krzysiu Bukalski miał w piątek jakieś plany. Miał kontaktować się z trenerem. Myślę jednak, że przyjdzie.
Marcin Siedlarz w połowie lutego kończy osiemnaście lat i jest mała szansa, że będzie wiosną grał w Górniku. Nie musi podpisywać z klubem profesjonalnego kontraktu. - Przyjadę na pewno. Jestem w Krakowie i czekam na sygnał. Nie wykluczam, że zostanę wiosną w Zabrzu, ale - jak wszyscy - czekam co się wydarzy. Mam kilka propozycji z innych klubów, ale to na razie tylko wstępne rozmowy. Rzecz podstawowa, to rozwój wydarzeń w Górniku, którego formalnie nadal jestem piłkarzem - mówi Siedlarz. Z przyjazdem nie będzie miał problemu Łukasz Juszkiewicz, który cały czas przebywa w Zabrzu. - Mam małe dziecko i nigdzie się nie ruszam. Z wyjazdu do Rosji nic nie wyszło i sam nie wiem co o tym myśleć. Ponoć byłem za drogi, choć jeszcze prezes Koźmiński twierdził, że do klubu nie wpłynęła żadna oferta mojego transferu - mówi Juszkiewicz. Zdaniem jego menedżera Górnik chciał za definitywny transfer 300 tysięcy euro. W piątek Juszkiewicz na pewno będzie w klubie.
Być może już dziś dojdzie do spotkania obecnego prezesa (Jerzy Frenkiel) z byłym (Zbigniew Koźmiński). Panowie mają rozmawiać o finansach Górnika. Z kolei jutro może być znane nazwisko nowego trenera. Jest mało prawdopodobne, że na stanowisku pozostanie Marek Motyka. Faworytem nadal pozostaje Ryszard Komornicki.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online