Dziś zmiana trenera?

Nie doszło wczoraj do zapowiadanego wcześniej spotkania prezesa Górnika Jerzego Frenkiela ze swoim poprzednikiem, Zbigniewem Koźmińskim. - Byliśmy w kontakcie telefonicznym. Pan Koźmiński udzielił mi informacji, które mnie interesowały, głównie dotyczących kontraktów piłkarzy. Zapewnił, że żaden z nich nie ma osobnej umowy menadżerskiej z Markiem Koźmińskim, co zresztą byłoby niezgodne z prawem. Mam nadzieję, że potwierdzą to sami zawodnicy — mówi Frenkiel.
Nowy prezes zabrzańskiego klubu chciałby zatrzymać w Zabrzu trójkę utalentowanych piłkarzy, którzy mają oferty z innych klubów: Marcina Siedlarza oraz Kamila i Pawła Królów. Nie ukrywa, że na dzisiaj nie ma w klubie pieniędzy, by spełnić warunki Piotra Lecha, żeby ten nie odszedł do GKS Bełchatów. — Ale do soboty może znajdzie się jakiś darczyńca, albo Piotrek zmieni zdanie — zastanawia się Frenkiel.
Dziś do Zabrza na kolejną rozmowę z prezesem przyjeżdża trener Marek Motyka. Czy to będzie jego pożegnanie z Górnikiem, a pierwszy trening zespołu, w piątek, poprowadzi już Ryszard Komornicki?

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online