Mikołajewski "cianiasem" wg portalu Interia.pl

Portal Interia.pl po każdej rozegranej kolejce Orange Ekstraklasy przedstawa zestawienia "Asów i Cieniasów", które jeszcze raz przybliżają najważniejsze fakty z ostatnich ligowych zmagań w Polsce. Wśród "cianiasów" 19. kolejki znalazł się Marek Mikołajewski, sędzia wtorkowego spotkania Odra - Górnik.
Komentarz Interii na temat sędziego: "Jedni lubią piękne akcje, inni strzały z dystansu, a sędzia Marek Mikołajewski jest wielbicielem rzutów karnych. Arbiter rodem z Ciechanowa podyktował w tym sezonie aż pięć "jedenastek" i jest w tej kategorii niekwestionowanym liderem wśród wszystkich "gwizdków". Takie zboczenie zawodowe u sędziego Mikołajewskiego nie zawsze idzie w parze z poprawną interpretacją przepisów, o czym można było się przekonać we wtorek w Wodzisławiu.

Kiedy Marcin Chmiest (Odra) w asyście Artura Prokopa (Górnik) osunął się na nogach w obrębie pola karnego, pan sędzia Mikołajewski z wyraźnym podnieceniem i z ogniem w oczach pognał na 11. metr i wskazał na wapno. Faulu oczywiście nie było i z czystym sumieniem można oskarżać arbitra o wypaczenie wyniku meczu.

PZPN powinien nagrać panu Markowi płytę DVD z samymi rzutami karnymi, aby ten nasycił się widokiem "jedenastek" i wyleczył z ewidentnego skrzywienia."

źródło: Interia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]