Apel do wszystkich kibiców Górnika Zabrze

Nasz ukochany klub - Górnik - duma Śląska - znalazł się w ostatnim czasie w bardzo trudnej sytuacji, w głębokim kryzysie zarówno finansowym jak i sportowym. W takiej chwili obowiązkiem naszym - każdego kibica Górnika - jest pomoc dla Klubu. Nie wolno nam dzisiaj odwrócić się od Górnika i zostawić go w tym trudnym okresie. Wszyscy mamy wobec klubu wielki dług do spłacenia. Nadeszła chwila, w której możemy ten dług, chociaż w małej części spłacić - dziękując w ten sposób za to, że przez lata Górnik rozsławiał Śląsk w całej Europie, podziękować za wszystkie chwile wzruszenia, jakich nam przez lata dostarczały kolejne pokolenia piłkarzy, za słynny śląski charakter, za wspaniałe mecze z Manchesterem City i za dziesiątki innych niezapomnianych meczów w europejskich pucharach i w rozgrywkach krajowych.

Jak my kibice możemy dzisiaj pomóc Naszemu Klubowi? Tylko w jeden, jedyny, najprostszy sposób - przychodząc jak najliczniej na stadion Górnika i dopingując piłkarzy tak gorąco jak to tylko możliwe. Musimy być z piłkarzami bez względu na to, jakie będą osiągać wyniki, bez względu na to jak będzie się dalej rozwijać sytuacja w klubie, wierząc jednocześnie, że nadejdzie chwila, gdy nad stadionem Górnika znowu zaświeci słońce i Nasz Klub wróci tam gdzie jest jego miejsce - na sam szczyt.

Bycie kibicem to bycie ze swoim klubem na dobre i na złe. Dzisiaj przyszło to złe. Pokażmy jednak całej Polsce, że to właśnie Górnik ma najwspanialszych kibiców - najwierniejszych, oddanych całym sercem i duszą Swojemu Klubowi.

Dlatego na jutrzejszy mecz z warszawską Legią zabierzcie ze sobą całą rodzinę, przyjaciół i razem dopingujmy nasz klub pomagając mu w walce o przetrwanie. Niech każdy mecz będzie dla nas wszystkich wielkim świętem.

Z kibicowskim pozdrowieniem,
Stowarzyszenie Kibiców Górnika Zabrze

autor: czaja

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]