Jerzy F. dyrektorem technicznym Górnika?

Głównym tematem dzisiejszego zebrania akcjonariuszy Górnika Zabrze SSA ma być poszerzenie zarządu, który do tej pory działał jednoosobowo. Z tego, co udało się ustalić, są zwolennicy dwóch rozwiązań w tej kwestii. Jedni optują za tym, aby nie zwiększać ilości członków tego gremium, inni twierdzą, że powinno być odwrotnie. 
Może też dojść do zmian w Radzie Nadzorczej. Nie jest wykluczone, że nowym jej prezesem zostanie Włodzimierz Mikoda, prezes MOSiR Zabrze spółka z o. o., który jest członkiem wspomnianej rady, a ostatnio został pełniącym obowiązki prezesa Górnika.
Jak się nieoficjalnie dowiedział "Dziennik Zachodni", dyrektorem technicznym klubu ma zostać Jerzy F., były prezes Górnika. Wprawdzie został on zawieszony przez Polski Związek Piłki Nożnej i nie może pełnić żadnych funkcji w klubowych władzach, ale w Górniku powiedziano jednak, że jego ewentualna praca ograniczałaby się jedynie do sprawowania funkcji technicznej.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]