"Arbiter miał pełne prawo odgwizdać jedenastkę"

Marek Motyka (fot. lksfans.pl)W 65 min sobotniego meczu na polu karnym ŁKS po starciu z Tomaszem Hajtą przewrócił się Dawid Jarka. Sędzia nie tylko nie gwizdnął "jedenastki", lecz w dodatku pokazał piłkarzowi gości żółtą kartę. 120 sekund później Jarka upał ponownie. I znów nie było rzutu karnego, choć faul byłego reprezentanta Polski wydawał się oczywisty. 

Marek Motyka, trener Górnika Zabrze: Szkoda, że sędzia nie podyktował dla nas rzutu karnego (...). Po meczu rozmawiałem z Hajtą, sam się przyznał, że arbiter miał pełne prawo odgwizdać jedenastkę po ich drugim starciu. Zresztą żółtej kartki za pierwszy upadek Dawid też nie powinien dostać, bo nie miał szans, by zachować równowagę, tam nie było mowy o wymuszaniu rzutu karnego.

źródło: Sport / Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]