Kibice Górnika odwiedzili grób Jana "Bolka" Niesyto

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich latach, kibice Górnika Zabrze odwiedzili dziś miejsce spoczynku nieodżałowanego rzecznika prasowego naszego klubu, Jana "Bolka" Niesyto. Kibice oddali mu hołd, zapalając znicze i obiecali sobie, że za rok ponownie spotkają się w tym samym miejscu. 

Kilka słów o "Bolku", które zawsze warto przypomnieć:
"Bolek" był to człowiek, którego trzeba znać obowiązkowo. Dla Górnika zrobił więcej niż nie jeden piłkarz lub działacz. Jedna z najpiękniejszych anegdot "Bolka" mówi o tym, jak wchodząc po raz pierwszy na obiekty górniczego klubu zdjął buty i w białych skarpetkach wkroczył w lokale... Zapytany dlaczego tak postąpił - odpowiedział prosto: - "Wchodząc do świątyni polskiego sportu trzeba okazać szacunek!". Te piękne słowa niech towarzyszą tym, którzy do historii zabrzańskiego klubu pragną wejść w zabłoconych buciorach. Można, ale na krótko!

Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]