Byli bankierzy zainwestują w Górnika?

W najbliższych dniach poznamy nowych właścicieli Górnika. Wiadomo, że tajemniczego inwestora reprezentuje znana Kancelaria Dewey Ballantine z Warszawy.
- Górnika nie chce przejąć Dominet Bank, ale ludzie z nim związani - mówi jeden z działaczy klubu. - Chcą zainwestować swoje pieniądze i stać się właścicielami Górnika.
Coraz częściej pojawia się więc nazwisko Sylwestra Cacka. Już wcześniej ten znany biznesmen inwestował w futbol. Był sponsorem drużyny z Piaseczna. Teraz mierzy znacznie wyżej. Nieoficjalnie mówi się, że to właśnie on stoi za owym tajemniczym inwestorem.
- Z tego, co wiem, Dominet Bank jakiś czas temu został przejęty przez Fortis Bank - tłumaczy proszący o anonimowość działacz z Zabrza. - Nie jest wykluczone, że ci panowie sprzedali swoje udziały i teraz chcą część gdzieś zainwestować.

Zimowe wzmocnienia

Już dwa tygodnie temu działacze Górnika zapowiadali, że zimą drużyna zostanie solidnie wzmocniona, a za rok lub dwa Górnik rozpocznie marsz w górę ekstraklasy. Najbliższe dni pokażą, czy słowa te znajdą pokrycie w czynach, czy było to tylko mydlenie oczu kibiców.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]