Fakt: 15 stycznia nowy prezes Górnika?

Eugeniusz Postolski (fot. Gazeta Wyborcza)Dni prezesa Górnika Zabrze Eugeniusza Postolskiego są policzone - uważa gazeta Fakt. - Nie jestem zadowolona z jego pracy - przyznała w rozmowie z Faktem Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza. W Górniku źle się dzieje. Zdaje sobie z tego sprawę nowa prezydent. A miasto ma wiele do powiedzenia, bo jest właścicielem większościowego pakietu akcji klubu. 
Fakt pisał, że Postolski kompletnie nie radzi sobie z kierowaniem zasłużonym klubem. Prezes już kilka razy wzywany był na dywanik przez panią prezydent. Na razie bez konsekwencji. - Nie sądziłam, że tak dużo czasu poświęcę na naukę, jak działa klub. Nie jestem zadowolona z tego, co znalazłam - podkreśla pani prezydent. Decyzje dotyczące zmiany szefa Górnika zostaną podjęte po sesji rady miasta, która odbędzie się 15 stycznia.

W piątek odbyło się również spotkanie prasowe w gabinecie prezydenta Zabrza Małgorzaty Mańki-Szulik oraz jej zastępców: Krzysztofa Lewandowskiego i Adama Kurbiela z dziennikarzami lokalnych mediów. Poruszona została m.in. sprawa działalności Górnika. Pani prezydent oświadczyła, że przyjrzy się bliżej sprawom w klubie i działaniom prezesa Eugeniusza Postolskiego.

źródło: Fakt / um.zabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]