Tomasz Balul przechodzi do Górnika

Tomasz BalulTomasz Balul rozstaje się z drużyną Ruchu Chorzów. Wychowanek "Niebieskich" jutro zamelduje się na treningu zabrzańskiego Górnika. – Jestem już po rozmowach z działaczami obu klubów i trenerem Podedwornym. Myślę, że w najbliższych dniach powinienem podpisać kontrakt – informuje 24-letni obrońca.  

Popularny "Balu" zostanie bezpłatnie wypożyczony do Górnika na rok, z możliwością transferu definitywnego. – Jest to dla mnie niemałe zaskoczenie, bo jednak w ubiegłej rundzie nie pojawiałem się zbyt często na boisku – nie kryje zawodnik, który miał także propozycje przenosin do Polkowic, Piasta Gliwice i Stali Stalowa Wola. – Działacze i trener Górnika powiedzieli, że widzą mnie w swym zespole, więc nad innymi propozycjami się nie zastanawiałem - informuje.

W Górniku, Tomasz Balul już na wiosnę będzie mógł poprawić ilość swych występów w ekstraklasie. – Dotychczas rozegrałem trzy spotkania i liczę, że wkrótce będzie ich o wiele więcej – mówi obrońca. W Ruchu wystąpił łącznie w 57 spotkaniach, nie strzelając ani jednej bramki.

Wychowanek Ruchu pytany o to, czy przejście do Zabrza, nie wprawia go w zakłopotanie odpowiada: - Nie, nie ma to dla mnie znaczenia, że akurat jest to Górnik. Chcę wykorzystać swoją szansę, rozwijać się sportowo. A Ruch? Zawsze będę mu kibicował i chodził na mecze "Niebieskich".

źródło: ruch.chorzow-online.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]