Aleksander w Widzewie od wtorku

Na poniedziałkowym treningu drużyny Widzewa zabraknie Arkadiusza Aleksandra. Zawodnik będzie w tym czasie ćwiczył, ale nie w Łodzi, tylko w Zabrzu, na zajęciach Górnika. Nie oznacza to jednak, że doszło do jakichkolwiek nieporozumień między działaczami obu klubów. "Transfer sfinalizujemy w poniedziałek. Tego dnia wybieram się do Łodzi, by z działaczami Widzewa wymienić się wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Zostanie podpisana umowa transferowa, a ja do Zabrza wrócę z dokumentem, w którym zawodnik zrzeka się zaległości, jakie wobec niego mieliśmy" - wyjaśnia Krzysztof Maj, dyrektor Górnika.

Pierwotnie wszystkie dokumenty miały być parafowane już w sobotę. Z czego zatem wynikało opóźnienie? "Spotkaliśmy się w sobotę, rozmawialiśmy też w niedzielę, przy okazji Zjazdu PZPN. Wynikły jednak pewne rozbieżności. Chodziło o wysokość naszych zobowiązań wobec Aleksandra. Okazały się one nieco większe, niż wynikało z mojej wiedzy. Po prostu nie o wszystkim wiedziałem" - przyznał dyrektor śląskiego klubu - "Ale ta sprawa jest już załatwiona. W poniedziałek finalizujemy transfer. Widzew jest zadowolony, my również. Zawodnik już od wtorku będzie uczestniczył w zajęciach swojej nowej drużyny" - dodał.

źródło: widzew.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]