Podkręcają tempo

Piłkarze Górnika od dziś będą już trenować dwa razy dziennie. - Zwiększamy obciążenia i podkręcamy tempo. Cieszy mnie też to, że po raz pierwszy pojawią się już wszyscy piłkarze, dojadą wreszcie Iwajło Stoimenow oraz Krzysztof Bukalski - mówi szkoleniowiec zabrzan, Zdzisław Podedworny. 
Na zajęciach nie ma Adama Giesy, któremu - z przyczyn od niego niezależnych - nie zrobiono jeszcze szczegółowych badań kontuzjowanego kolana. - Czekam na szczegółowy raport medyczny, bo trochę mnie zastanawia, jak i gdzie ten chłopak doznał urazu, skoro Rozwój Katowice jeszcze nie trenuje, a na naszych zajęciach go nie było - komentuje Podedworny.
A co z liczbą blisko dwudziestu piłkarzy, którzy w minionym tygodniu odwiedzili klub. – Mamy spisane ich dane, każdego widzieliśmy w grze. To piłkarze niższych lig i na pewno jeszcze zaprosimy ich do nas. W planie jest mecz sparingowy, w którym graliby przeciwko Górnikowi – mówi drugi trener zabrzan, Marek Piotrowicz.

źródło: Dziennik Zachodni / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]