Przegląd Sportowy: W Górniku będzie rewolucja?

W Zabrzu coraz głośniej mówi się o odwołaniu prezesa Eugeniusza Postolskiego, z pracy którego – ponoć – nie jest zadowolona nowa prezydent miasta Małgorzata Mańka-Szulik. A to do niej należy ostatnie słowo w sprawach personalnych, albowiem to władze gminy są właścicielem pakietu większościowego klubu - pisze "Przegląd Sportowy". 
Przy Roosevelta zanosi się na prawdziwą rewolucję, tym bardziej że w połowie stycznia ma pojawić się nowy inwestor. – Z tym moim odwołaniem to jakieś bzdury – denerwuje się Postolski. – Te plotki rozsiewa ktoś z sekcji młodzieżowej Górnika, która poczuła się zagrożona, gdy podjąłem decyzję o powołaniu w spółce dwóch drużyn juniorskich. Ludzie z sekcji młodzieżowej zajmują się głównie sprzedażą młodych talentów za granicę i plotkami. Ja mam konkretne plany budowy nowego Górnika, którego wesprze poważny inwestor.
To całe zamieszanie nie służy budowaniu nowej drużyny, która ma już praktycznie przetrącony kręgosłup. Do Widzewa odeszli bowiem Łukasz Juszkiewicz oraz autor 4 goli w rundzie jesiennej Arkadiusz Aleksander.
„Kręgosłup” drużyny tworzył także Damian Seweryn, który ma inne plany. – W tym tygodniu ma zapaść konkretna decyzja w sprawie wyjazdu na testy do Rosji – przyznaje Seweryn.
Najlepsi gracze, widząc marne perspektywy Górnika, szybko się ewakuowali, a następców nie widać. Wracający do Zabrza z III ligi greckiej Piotr Gierczak czy też Bułgar Iwajło Stoimenow to nie są gracze, na których można budować przyszłość 14-krotnego mistrza kraju - uważa "Przegląd Sportowy". Cichą nadzieją trenera Zdzisława Podedwornego miał być pozyskany z Rozwoju Katowice pomocnik Adam Giesa. Ale okazało się, że Giesa narzeka na uraz kolana, a ponadto ma ofertę z Bełchatowa. – Zapłaciliśmy za niego pierwszą ratę, ale możemy się wycofać z transakcji. Nie damy się wodzić za nos – denerwuje się Postolski.

źródło: Przegląd Sportowy



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]