Powrót Wojciechowskiego?

Paweł Wojciechowski (fot. drożdżal)Paweł Wojciechowski kilka lat temu trafił do Górnika z Zielonej Góry, wspólnie – między innymi – z Łukaszem Juszkiewiczem. Drogi tych piłkarzy rozeszły się kiedy Wojciechowski trafił do Cracovii.
Tym razem obaj piłkarze mogą się minąć. Juszkiewicz odszedł z Zabrza do Widzewa Łódź, a obrońca „Pasów” jest bliski powrotu na Roosevelta. Piłkarz w Krakowie długo leczył kontuzję i nie potrafił przebić się do pierwszej jedenastki Cracovii. Przez 1,5 roku zagrał w Cracovii zaledwie cztery mecze. Dziś kluby prowadzą mocno zaawansowane rozmowy na temat wypożyczenia zawodnika do Górnika przynajmniej na okres rundy wiosennej.
- Proszę mi wierzyć, że ja na temat transferów nic nie wiem. Dla mnie istotne jest to, kto przyjdzie na zajęcia – twierdzi trener Zdzisław Podedworny, który wczoraj miał na zajęciach czterech nowych piłkarzy w porównaniu z sobotnimi zajęciami.
– Dwójka wróciła już ze szkoły. To Krzysztof Bukalski i Jan Cios. Z Bułgarii dotarł Iwajło Stoimenow. Ci piłkarze w Zabrzu są bardzo dobrze znani. Faktycznie nowy jest Tomasz Balul, który grał w Ruchu Chorzów. Na pewno będzie z nami trenował i wkrótce określimy jego przydatność do zespołu – dodaje Podedworny.
Wojciechowski i Balul mają wzmocnić defensywę Górnika. Podobnie jak Jacek Paszulewicz, który też wstępnie zgodził się na proponowane warunki. Gdyby udało się przeprowadzić te transfery, kadra Górnika na rundę wiosenną byłaby praktycznie gotowa.
W niedzielę część drużyny przeszła badania wydolnościowe w katowickiej AWF. Na razie ma je za sobą ośmiu piłkarzy. Kolejni wybiorą się na nie pod koniec tego tygodnia.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]