Oświadczenie Stowarzyszenia (Turniej Kibiców 2007)

Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze pragnie z przykrością zawiadomić, iż w tym roku nie odbędzie się tradycyjny Turniej Kibiców Górnika Zabrze im. Bolka Niesyto. 

Głównym powodem, dla którego tegoroczny turniej nie dojdzie do skutku są trudności z wynajęciem hali w Zabrzu. Mimo licznych prób nie udało się zyskać przychylności właścicieli obiektów o dobrej lokalizacji, na których można by rozegrać zawody, a organizacja Turnieju w miejscu, do którego dostęp oraz dojazd środkami komunikacji publicznej jest ograniczony mija się z celem.

Ponadto krótki okres czasowy, jaki miały osoby zajmujące się organizacją turnieju (przerwa zimowa w rozgrywkach ligowych od grudnia do lutego) oraz terminy podobnych imprez organizowanych w Dębicy oraz Płocku spowodowały, że ograniczeniu uległa ilość terminów, w których moglibyśmy rozegrać Turniej.

Mając na uwadze powyższe uwarunkowania oraz w trosce o wysoki poziom organizacyjny i sportowy Turnieju Kibiców Górnika Zabrze im. Bolka Niesyto postanowiono, że w przerwie zimowej sezonu 2006/2007 turniej się nie odbędzie.

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]