Balul z kontraktem?

Tomasz Balul (fot. Dziennik Zachodni)Jak informuje "Sport", prawdopodobnie w tym tygodniu kontrakt z Górnikiem Zabrze podpisze Tomasz Balul. - Może w tym tygodniu podpiszę kontrakt z Górnikiem, bo już ustaliliśmy jego warunki - zdradził Balul. Z kolei Bartłomiej Socha musi czekać na certyfikat z Ditton Daugavpils i dopiero wówczas podpisze umowę. 
- Wciąż nie otrzymaliśmy jego certyfikatu z Łotwy, a bez tego dokumentu na pewno nie podpiszemy kontraktu - przyznał wiceprezes Andrzej Cieślik.
W najbliższych dniach działacze najprawdopodobniej pożegnają kilku zawodników starających się o miejsce w kadrze.
- Jest nas zbyt wielu, mam przecież ponad 30 piłkarzy, trzeba tę grupę ograniczyć. W meczu z Rakowem wystawiłem dwie jedenastki, ale została mi jeszcze trzecia, która biegała po parku - przypomniał trener zabrzan, Zdzisław Podedworny.
Jutro Górnik rozegra kolejny sparing, tym razem z Jastrzębiem.

źródło: Sport / Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]