Balul w ostatniej chwili

Tomasz Balul (fot. ruch.chorzow.pl)Tomasz Balul w ostatniej chwili został dokooptowany do ekipy Górnika Zabrze, która rozpoczęła zgrupowanie w tureckiej Alanyi. Decyzja zapadła tuż przed wyjazdem zespołu. - Mieliśmy jedno miejsce wolne i postanowiliśmy, że zajmie je właśnie Tomasz - oświadczył trener Zdzisław Podedworny. 
Przypomnijmy, że zawodnik po wtorkowym treningu został poinformowany, że został skreślony z listy wyjeżdżających. Ale jak widać, rozmowy z władzami klubu i menedżerem przyniosły skutek. - Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło i nie chcę już wracać do tego całego zamieszania - odetchnął z ulgą piłkarz, któremu groziła gra w B-klasie.
Zabrzanie dotarli do Turcji bez przygód, ale z niepokojem spowodowanym prognozami pogody. - Na szczęście okazało się, że śnieg leży, ale tylko w górach, więc na warunki nie możemy narzekać - stwierdził Podedworny.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]