Dziś sparing z FC Ceahlăul Piatra-Neamţ

Herb FC Ceahlăul Piatra-Neamţ(aktualizacja: 08:21) Dziś piłkarze Górnika rozegrają pierwszy z czterech zaplanowanych w Turcji sparingów. Rywalem będzie rumuński FC Ceahlăul Piatra-Neamţ. Ekipa trenera Florina Marina zajmuje obecnie 15. miejsce w lidze swojego kraju. 
- Mecz gramy o 15:00 w miejscowości Side, niespełna 50 km od Alanyi - mówi trener Górnika, Zdzisław Podedworny.
Szkoleniowiec twierdzi, że na boisko na pewno nie wyjdą wszyscy piłkarze, których ma na zgrupowaniu. - Mam 26 piłkarzy, wszyscy są zdrowi, ale na boisko wyjdzie najwyżej osiemnastu z nich. Mamy cztery sparingi, każdy dostanie swoją szansę. Nigdy nie byłem zwolennikiem jedenastu zmian w meczu.
Indywidualną rozpiszę zajęć ma tylko Marcin Kuźba, który odrabia treningowe zaległości. Nie jest wykluczone, że dziś na boisko jednak wyjdzie. - Jeszcze nie podjąłem decyzji, ale sam jestem ciekaw jak prezentuje się w grze. Miał przecież bardzo długą przerwę - kończy Podedworny.

źródło: Gazeta Wyborcza / SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]