Przygotowania Górnika do meczu z Odrą

Górnik Zabrze słono zapłacił za pokonanie warszawskiej Legii. Większość żółtych kartek, jakie pokazał słabo prowadzący sobotnie spotkanie Łukasz Bartosik, będzie miała swoje konsekwencje w kontekście najbliższego meczu z Odrą Wodzisław. 

- Trener Marek Motyka nie będzie mógł skorzystać z Tomasza Moskala, Andrzeja Bednarza i Piotra Madejskiego. Nie wiadomo też, czy do pełni sił wróci Sławomir Jarczyk. W tej sytuacji trzeba się więc cieszyć, że mamy taką szeroką kadrę - stwierdził prezes Górnika, Ryszard Szuster.

Szef klubu z Roosevelta nie wypłaci za zwycięstwo dodatkowych premii. - Myślę, że nasz regulamin wystarczająco motywuje zawodników - mówi Szuster.

Trener Marek Motyka jest już myślami przy spotkaniu z Odrą. Wczoraj zaordynował zawodnikom ciężki trening, dziś ma być podobnie.

- W Wodzisławiu musimy udowodnić, że pokonanie Legii nie było przypadkowe. Ale nie ma sensu o tym mówić, po prostu musimy to zrobić - zapowiada szkoleniowiec Górnika.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]