Wyjątek dla Hajty

Tomasz Hajto (fot. legialive.pl)- Sędzia był jak w amoku. Nie do niego nie docierało. Wisła nie stwarza sobie żadnej sytuacji, a sędzia jej daje w prezencie rzut karny - mówił poirytowany Tomasz Hajto po meczu Wisła Kraków - Górnik Zabrze (2:0). Arbiter Włodzimierz Milczarek niesłusznie podyktował jedenastkę dla "Białej gwiazdy", Sławomir Jarczyk czysto bowiem wybił piłkę Mauro Cantoro.
Hajto miał prawo być zdenerwowany, ale władze ligi przestrzegają, by piłkarze nie krytykowali publicznie sędziów. Obrońca zabrzan miał więc tłumaczyć się dziś przed obliczem Komisji Ligi Ekstraklasy SA za zbyt cięty język. Miał, ale... nie będzie.
- Poprosiliśmy władze spółki o przełożenie spotkania z Tomkiem. Mamy teraz napięty terminarz, czeka nas daleka podróż do Białegostoku. Potem zaś jest dwutygodniowa przerwa w ekstraklasie, z uwagi na mecze kadry. Odpowiedź była pozytywna - ujawnia Krzysztof Hetmański, dyrektor sportowy Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]