Hajto zrywa z wizerunkiem "złego chłopca"

- Będę grał tak długo, jak Paolo Maldini - powiedział Tomasz Hajto rozpoczynając przygotowania do rundy wiosennej.
Teraz 35-letni Hajto ogłosił, że najpierw powalczy o wielkość Górnika na boisku, a później chce sprawdzić się jako dyrektor sportowy. - W czerwcu podejmę decyzję, ale na razie mam świetne wyniki testów wydolnościowych - dodaje. 

Hajto ogłosił też, że przede wszystkim chce zerwać z wizerunkiem "złego chłopca". Zdradza również, że Górnik to jest ostatnia piłkarska stacja, na której chce zostać również po zakończeniu kariery. Dyrektor Hajto? Taki właśnie cel stawia sobie były reprezentant Polski. (...)

- To wszystko prawda. Ale ja już taki jestem, że bardzo wiele od siebie wymagam. Mnie nie interesuje granie na pół gwizdka - zaznacza.
Najciężej będzie jednak Hajcie przekonać wszystkich, że stał się innym, lepszym człowiekiem.

- Zawsze miałem swoje zdanie, którego broniłem. Szanuję to, co mówią inni, ale jeśli miałem inny punkt widzenia to nie bałem się o tym mówić. To, plus sprawa z przemytem papierosów i ten tragiczny wypadek w Łodzi (piłkarz śmiertelnie potrącił starszą kobietę - przyp. red.) daje takie, a nie inne spojrzenie na moją osobę. Ale ja twardy chłopak jestem. Poczekam cierpliwie na zmianę. Obiecałem prezesowi Ryszardowi Szusterowi, że będę się godnie zachowywał także poza boiskiem i to jest dla mnie równie ważne, jak wypełnienie kontraktu. Chcę być dobry, bo to zapewni mi również niezły start w karierze dyrektora...

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]