Jarka: Jestem rozczarowany

Napastnik Górnika Zabrze, Dawid Jarka przestał strzelać gole jeszcze na początku października ubiegłego roku. Na zgrupowaniu w Hiszpanii prezentował się jednak bardzo dobrze, a po powrocie do kraju strzelił gola w sparingu z Wisłą Kraków.
Wydawało się, że jest już dobrze, ale w lidze jarka znów nie trafia. W wielkich derbach Śląska nie zagrał nawet w podstawowym składzie - Nie spodziewałem się, że będę siedział na ławce. Dziś czytam, że nie zagrałem, bo jestem w słabszej formie. Skoro szkoleniowiec tak mówi, to znaczy, że ja muszę to przyjąć i zrobić wszystko, by zmienił zdanie. Nie ukrywam jednak, że krótki występ w derbach był dla mnie rozczarowaniem. Śląskim zespołom strzeliłem jesienią osiem goli i bardzo chciałem w tym meczu grać - przyznał Dawid Jarka "Przeglądowi Sportowemu".

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]