Adrian Sikora szuka pamiątek na Malcie

Tylko raz dziennie trenują na Malcie podopieczni trenera Pawła Janasa. Selekcjoner uznał, że w grudniu, w sytuacji, gdy zespół w ciągu czterech dni zagra dwa towarzyskie mecze, to wystarczająca dawka. - Ostro zasuwać nie będziemy, ale dla tych, którym za mało są jeszcze basen, sauna i siłownia, jakie mamy wieczorem w hotelu tylko do własnej dyspozycji - mówi trener. Dlatego też piłkarze mają sporo wolnego czasu. Na przykład wtorkowe przedpołudnie spędzili na długim spacerze. Nie zapędzali się jednak do centrum La Valetty, bo z Corinthia San Gorg Hotel do miasta kawał drogi (a przecież miał być spacer, a nie przejażdżka autobusem), ale buszowali w okolicznych sklepach (głównie z zabawkami). Wczoraj jednak wielkich zakupów nie zrobili, bo uznali wtorek za dzień rekonesansu. Wymienili dolary i euro na maltańskie funty, dziwiąc się, że miejscowa waluta aż tak dobrze stoi. Jeden funciak bowiem to aż 11 złotych.
- Mam zamówienie od koleżanki na jakąś pamiątkę, ale na razie się tylko przyglądam - mówił absolutny debiutant w reprezentacji, Adrian Sikora z Górnika Zabrze. - Wcześniej za granicą byłem tylko z Górnikiem Zabrze na obozie w Chorwacji, więc wiele rzeczy jest dla mnie nowych - przyznał filigranowy napastnik.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]