Sikora: Lepiej późno niż wcale

Nieważne, że dostałem powołanie do kadry w ostatniej chwili. Lepiej późno niż wcale. Wprawdzie nigdy nie grałem meczów w połowie grudnia, ale z drugiej strony nigdy wcześniej nie byłem powoływany do reprezentacji - powiedział Adrian Sikora na łamach "Życia Warszawy".
Jeśli - odpukać - nie uda się wygrać z Maltą, na pewno nie będziemy zwalać winy na niekorzystny termin meczu. Ale jestem optymistą, Malta i Litwa to odpowiedni przeciwnicy dla debiutanta. Nie miałem przerwy w grze, bo do piątku trenowałem w Górniku Zabrze. Dwa dni później stawiłem się w Warszawie na zgrupowanie kadry. Mówiąc krótko, jestem spokojny o swoją formę. Dobrze, że będę miał okazję przez kilka dni trenować z takimi zawodnikami jak Grzegorz Rasiak czy Andrzej Niedzielan. Sporo się nauczę.

źródło: Życie WarszawyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]