Walczą o kontrakty

Ostatnie mecze ligowe zadecydują o tym, czy Mariusz Pawelec i Konrad Gołoś zostaną na Śląsku. Obaj wiosną spisują się zdecydowanie gorzej niż w pierwszej rundzie, kiedy to zachwalał ich grę Leo Beenhakker.
Boczny obrońca Pawelec został wypożyczony z Górnika Łęczna, a pomocnik Gołoś z Wisły Kraków. Obaj na jeden sezon. Jesienią byli podstawowymi zawodnikami zabrzan i szybko dostrzegł ich trener reprezentacji. 22-letni Pawelec zagrał w grudniowym meczu z Bośnią i Hercegowiną (1:0) oraz w lutowym z Estonią (2:0). W tym ostatnim wystąpił także Gołoś, który wcześniej grał przeciwko Węgrom (0:1).
Na cztery kolejki przed końcem rozgrywek nie wiadomo jednak czy obaj zostaną w Zabrzu. 26-letni Gołoś występuje w pierwszym składzie, ale gra przeciętnie. Jeszcze gorzej spisuje się Pawelec, który dotychczas wiosną zaliczył tylko dwa mecze ligowe.
- Obaj mają teraz problemy. Grają zdecydowanie gorzej niż w pierwszej rundzie, ale nie zapominajmy, że zmagali się z urazami. Rozmawiamy z klubami w sprawie ich transferów, ale jeszcze się nie dogadaliśmy - wyjaśnia dyrektor Górnika Krzysztof Hetmański.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]