Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Wieczorek (trener Górnika): - Przegraliśmy zasłużenie z drużyną lepszą pod względem indywidualnym jak i zespołowym. W jakości gry dzisiejszych rywali wciąż są duże różnice. Wszyscy chcielibyśmy, by Górnik rywalizował z najlepszymi jak równy z równym. Korona jest jednak budowana od bardzo dawna, co pół roku przychodzą nowi zawodnicy. Ławkę goście mają bardzo długą i bogatą. Wystarczy wymienić choćby Bonina czy Gajtkowskiego.

Jacek Zieliński (trener Korony): - Jestem zadowolony, ponieważ zespół podtrzymał dobrą formę. Ten mecz był inny od poprzednich. Do przerwy zdobyliśmy 2 gole, mieliśmy też inne sytuacje, poprzeczki, jeden słupek. Potem mogliśmy się cofnąć i grać z kontrataku. Górnik prezentował się momentami dobrze, "cisnął" nas, ale skutecznie broniliśmy się.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]