Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Korona

Piotr Madejski (Górnik Zabrze): - Korona ma jakiś patent na nas, bo w tamtej rundzie też strzelili nam trzy bramki. Ilość celnych strzałów przekładała się praktycznie na bramki. Naszą bolączką jest to, że my nie potrafimy odwdzięczyć się rywalowi strzeleniem gola, musimy nad tym dużo pracować. 

Marcin Wodecki (Górnik Zabrze): - W pierwszej połowie to my graliśmy lepiej, jednak Korona zdołała strzelić dwie bramki. Zabrakło nam koncentracji. Przeciwnicy potem się otworzyli i grali cały czas piłką. Wszedłem na ostatnie dwadzieścia minut, chciałem się pokazać z jak najlepszej strony. Nikt nie jest zadowolony z porażki, bo najlepszym wynikiem jest wygrana.

Marcin Kaczmarek (Korona Kielce): - Poszło gładko, nie spodziewaliśmy się tak łatwego zwycięstwa. Przede wszystkim zagraliśmy dobrze taktycznie i to przyniosło efekt. Górnik na pewno próbował grać pressingiem od początku meczu, ale to im się nie udało. Dostali pierwszą, drugą bramkę i było po zawodach. Później musieli się odkryć, aby odrobić straty. Trzy punkty jadą do Kielc i to jest najważniejsze. Oby wszystkie zespoły nam tak leżały jak Górnik Zabrze.

Marcin Drzymont (Korona Kielce): - Myślę, że w pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze, co potwierdziliśmy dwoma bramkami. Mieliśmy poprzeczkę, słupek Marcina Robaka. Nasza przewaga była widoczna. Zasłużenie wyjeżdżamy z Zabrza z kompletem punktów. Niestety mamy piąte miejsce, przed sezonem zakładaliśmy sobie wysokie cele. Wiadomo jaka sytuacja spotkała nasz klub. Staramy się każdy najbliższy mecz wygrać.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]