Brzęczek: Zespół musi zostać wzmocniony

Wypowiedzi piłkarzy Górnika po meczu z Koroną.
Jerzy Brzęczek, kapitan Górnika: - Czy na finiszu sezonu przeżywamy kryzys? Chyba nie. Po prostu trzeba pamiętać, że ten zespół jest dopiero w budowie. Jasne, że chcielibyśmy ciągle wygrywać, a seria spotkań bez porażki jeszcze zaostrzyła apetyt, ale z porażkami też się trzeba liczyć. Jeśli ten zespół ma z sezonu na sezon mierzyć w coraz wyższe cele, musi zostać wzmocniony. W tej kwestii piłka jest jednak po stronie działaczy. My musimy zapomnieć o Koronie i zdobyć punkty w ostatnich meczach, jakie nam jeszcze pozostały.

Tomasz Hajto, obrońca Górnika: - W pierwszej połowie graliśmy słabo, w drugiej było już lepiej i mogliśmy zdobyć kontaktową bramkę, a zamiast tego straciliśmy gola, jaki w ekstraklasie nie powinien paść. Słabą formę prezentował sędzia, ale on już nam kiedyś pokazał, co potrafi. Na pewno za faul Wilka na Brzęczku powinna być ewidentna czerwona kartka. A co do mojego starcia z Kaczmarkiem, to było tak: on mnie popchnął i uderzył, więc ja też go odepchnąłem i uderzyłem. Nie rozumiem jednak tego, co zrobił arbiter, bo pokazał mi żółtą kartkę, ale jednocześnie podyktował dla nas rzut wolny. I bądź tu człowieku mądry.

Boris Pesković, bramkarz Górnika: - Właściwie dwa gole trzeba zapisać na nasze konto. Niepotrzebnie graliśmy tak ryzykownie na spalone, Korona ma świetnych piłkarzy, którzy pomyłki w takich sytuacjach potrafią wykorzystywać.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]