Mecz oldbojów na 60-lecie Górnika Zabrze

Mówiono o wielu klubach europejskich w kontekście rozegrania uroczystego spotkania na 60-lecie najbardziej zasłużonego zespołu w Polsce. Działacze Górnika robili wszystko, by ściągnąć do Zabrza atrakcyjną drużynę ze Starego Kontynentu. Niestety ta misja nie powiodła się. Kibice Górnika mogą czuć się nieco rozczarowani, ale działacze Górnika im to wynagrodzą. 

- Mecz jubileuszowy odbędzie się w sobotę 30 sierpnia bieżącego roku. Zagrają oldboje Górnika z oldbojami Legii Warszawa. Dzień później odbędzie się spotkanie ligowe z atrakcyjnym rywalem - poinformował prezes Ryszard Szuster.

Druga część jubileuszy zaplanowana jest na 14 grudnia, bo właśnie wtedy będą 60. urodziny zabrzańskiego Górnika. - Wtedy to będzie tylko część oficjalna, czyli odznaczenia, filmy, wydawnictwa itd. - dodał sternik Górnika.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]