Kłopoty Pazdana

W drugiej połowie spotkania z Kmitą Zabierzów zagrali między innymi zabrzańscy uczestnicy mistrzostw Europy, którzy zaledwie od trzech dni trenują z zespołem. Tomasz Zahorski szukał gry, dogrywał dobre piłki, jednak grał bardzo nieskutecznie. Zmarnował sytuacje sam na sam z bramkarzem i nie wykorzystał „jedenastki” po faulu na Malinowskim. Michał Pazdan? Z nim jest problem, bowiem z Austrii wrócił do Polski z bólem pleców. - To chyba sprawa przeciążeniowa. Przeszedł już pierwsze badania, teraz czeka na kolejne - przyznał z troska trener Ryszard Wieczorek. Pazdan jeszcze po południu jechał na konsultacje z doktorem kadry, Jerzym Grzywoczem. - Na razie nie chcę nic mówić. Po badaniach... - piłkarz nie bardzo chciał rozmawiać o swoich problemach, w każdym razie zszedł z boiska po 25 minutach gry.
Brakiem skuteczności raził też Dawid Jarka, ale on z kolei grał z mocno stłuczona stopą. - To bardzo boli, kontuzji doznałem jeszcze na „młodzieżówce” - przyznał z grymasem na twarzy. Usprawiedliwiał go też Wieczorek. - Taka nieskuteczność może niepokoić, ale on nawet nienaturalnie chodzi - Jarka miał dwie sytuacje sam na sam z bramkarzem.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]