Z Rivasem na Panathinaikos

Sebastian Nowak wciąż czeka na swojego konkurenta w walce o miano bramkarza numer jeden. Wczoraj można było usłyszeć, że kandydat już jest. To Polak, który przez najbliższe 3-4 lat mógłby z powodzeniem grać w lidze. Powinien dojechać do zespołu w najbliższych czterech dniach. I nie jest to Bartosz Fabiniak. 
Bardzo oczekiwany jest także Peruwiańczyk Rivas, który miałby podnieść poziom rywalizacji na prawej stronie pomocy. - W środę grał w swojej ojczyźnie mecz o mistrzostwo kraju. Zaraz po nim ma pojawić się u nas. Myślę, że w sobotę będzie - twierdzi dyrektor sportowy klubu, Krzysztof Hetmański.
Czy to byłby koniec transferów do Zabrza? Nadal nie można wykluczyć, że do Górnika trafi ktoś ze zdegradowanej Korony Kielce. Inna rzecz, że Górnik kilku piłkarzy chętnie by się pozbył. Wiele rozstrzygnie się po ogłoszeniu listy zawodników, którzy pojada na zgrupowanie do Austrii. Wiadomo już, że zabrzanie zagrają tam trzy sparingi, w tym z Panathinaikosem Ateny. Ich terminy to 9, 12 i 16 lipca.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]