Szuster: Pitry i Kołodziej byli długo obserwowani

Przemysław Pitry i Dariusz Kołodziej jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań zdążyli podpisać umowy wiążące ich z Górnikiem Zabrze. Z tego faktu są zadowoleni działacze Górnika. Pitry z Kołodziejem mają zapewnić "Trójkolorowym" lepszą jakość w ofensywie. 

- Jeżeli chodzi Przemka i Darka, to są oni sprawdzeni. Wzięliśmy ich do Górnika po długiej obserwacji. Nie są oni uzupełnieniem składu tylko wzmocnieniem. Kołodziej jeszcze nie gra na najwyższym poziomie, ponieważ złamał nos podczas obozu we Wronkach. Mam nadzieję, że obaj na samym starcie ligi pokażą się z bardzo dobrej strony - mówił prezes zabrzańskiego klubu, Ryszard Szuster.

Z klubem z Zabrza pożegna się kilku zawodników, ponieważ rywalizacja w składzie Ryszarda Wieczorka jest bardzo duża. Kadra pierwszego zespołu w przyszłym sezonie ma liczyć ok. 25 graczy. - Dyrektor Hetmański wszystkim się zajmuje, szuka wolnym zawodnikom nowych klubów. ŁKS miał wziąć trzech, a teraz okazuje się, że nie jest nimi zainteresowany. Sytuacja jest dynamiczna. Chcemy kilku zawodników wypożyczyć i kilku definitywnie sprzedać. Kadra jest szeroka, nie możemy sobie na dużo pozwolić. Musimy myśleć jakościowo, a nie ilościowo - zapewnił były menedżer piłkarski.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]