Piłkarz i wydarzenie roku 2003 wg trenera Fornalika

Piłkarz roku: 1. Jacek Krzynówek (Nuerenberg), 2. Andrzej Niedzielan (Groclin), 3. Maciej Żurawski (Wisła), 4. Grzegorz Rasiak (Groclin), 5. Adrian Sikora (Górnik).
Wydarzenie roku: Pokonanie przez naszą reprezentację Włochów. Niby mecz towarzyski, ale rywal to światowa czołówka. O drużynach wyeliminowanych przez Groclin tego powiedzieć nie można, choć piłkarze z Grodziska zrobili wynik w imponującym stylu. Jacka Krzynówka niestety rzadko oglądam w drugiej lidze niemieckiej, ale decydowały jego mecze w kadrze. Podobnie jest z Niedzielanem. W reprezentacji grał bardziej widowiskowo niż w Groclinie. Poza tym mam do niego pewien sentyment. Żurawski i Rasiak to skuteczni napastnicy, a tacy gracze zawsze będą w cenie. Piąty w moim rankingu to też napastnik. Adrian Sikora ma szansę pójść śladami Niedzielana, a najszybciej strzelony gol w historii reprezentacji Polski może być kapitalną prognozą na przyszły rok.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]